transport

...

transport

Samochód na wesele wynajmiesz też w Q24

Samochód na wesele wynajmiesz też w Q24

(...) Wesele jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że chcemy, aby nasz ślub był przepięknym, cudownym i niezapomnianym wydarzeniem. Na szczęście możemy to osiągnąć. Oczywiście w tym celu rezerwujemy idealną salę i zapewniamy gościom rozrywkę. Pomyślmy jednak również o tym, w jaki sposób dostaniemy się do całego miejsca wydarzenia. Musimy dojechać do niego w sposób efektowny. A aby to osiągnąć, powinniśmy zadbać o swój idealny samochód (...)

Dowiedz się więcej:

Przewóz towarów drogą morską

Przewóz towarów drogą morską

(...) które jeszcze do niedawna niemożliwe były do zrealizowania.Takie przedsięwzięcia bywają bardzo złożone, a ich realizacja staje się elementem nieodłącznym w całokształcie podejmowanych działań logistyczno- transportowych. Aby jednak możliwe było zrealizowanie takiego transportu, konieczne są różnego rodzaju działania pomocnicze, które odpowiadają za wiele czynników bezpośrednio związanych z tymi dziedzinami. W obrębie transportu funkcjonują również inne czynniki takie jak transport kontenerów. Są one (...)

Dowiedz się więcej:

Rola kontenerów w transporcie

Rola kontenerów w transporcie

(...) Wymiary metalowych kontenerów morskich są zestandaryzowane, dzięki czemu logistycy mogą kalkulować bez trudu ilość oraz objętość produktów, która się zmieści do każdego kontenera. Stabilna konstrukcja kontenera zabezpiecza zapakowane do niego produkty dodatkowo przed wiatrem lub przed uszkodzeniami w transporcie. Wynajem kontenerów morskich prowadzą w polskich portach morskich w Świnoujściu, Gdyni i Gdańsku specjalistyczne firmy transportowe. Szczegółowe specyfikacje techniczne dotyczące różnych typów kontenerów, cenniki wynajmu kontenerów, oraz adresy kontaktowe firm, jakie oferują w Polsce usługi wynajmu w celach związanych z transportem kontenerów morskich udostępnia agencja celna portów w Gdyni, Świnoujściu i Gdańsku. Spedycja morska w Gdyni oraz Gdańsku odnotowuje spory wzrost tonażu produktów przechodzących przez nasze trzy najbardziej znaczące porty każdego roku. (...)

Dowiedz się więcej:

Przewóz towarów statkiem lub samolotem

Przewóz towarów statkiem lub samolotem

(...) Niezwykle istotną rolę w świecie dzisiejszym odgrywa transport lotniczy. W sytuacji, kiedy życie galopuje naprzód, gdy na nic nie ma czasu, a powodzenie znacznej ilości projektów ekonomicznych zależy od dowiezienia na czas przesyłek a także transportów przybywa ze wsparciem transport lotniczy. Samoloty są oczywiście w porównaniu z transportem morskim lub kolejowym bardzo szybkie, mogą przenosić się pomiędzy wyspami i kontynentami, nie zatrzymują się w zatorach drogowych tak jak ciężarówki. Jedyną słabą stroną (...)

Dowiedz się więcej:

Na drodze

Na drodze

(...) Spółka to producent znaków drogowych z wieloletnią tradycją. Firma zajmuje się projektowaniem organizacji ruchu docelowego i tymczasowego podczas naprawiania uszkodzeń wodociągowych, energetycznych oraz remontów drogowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także obsługą związaną z ochroną (...)

Dowiedz się więcej:

Usługi transportowe w Europie

Usługi transportowe w Europie

(...) Proces magazynowania i dystrybucji w firmie Raben jest szczegółowo administrowany. Skomplikowany system zarządzania magazynowymi zapasami pozwala na: przechowywanie towaru na paletach i przygotowywanie wysyłek, szczegółowe raportowanie do Klientów, systemowy audyt między innymi daty ważności towarów, numerów serii towarów, numerów seryjnych palet (historia operacji udostępniana również po wydaniu produktów z magazynu), elektroniczną wymianę danych z Kontrahentami (połączenia EDI), dzięki jakiej możliwy jest proces transmisji informacji w czasie realnym, usługi transportowe realizowane na czas, (...)

Dowiedz się więcej:

Wygodnie do Niemiec

Wygodnie do Niemiec

(...) Berlin to także miasto, w którym przeprowadza się ogromna ilość imprez sportowych i  muzycznych. Są to między innymi: Karnawał Kultur, maraton berliński, Love Parade, Chistopher Street Day i wiele innych. W jaki sposób trafić do niemieckiej stolicy?  Jest na to przynajmniej parę sposobów. Samochodem przez główne przejazdy graniczne w Gubinie, Kostrzynie nad Odrą, Olszynie, Kołbaskowie, Świecku.Znaną formą transportu są organizowane przewozy busem z Niemiec do Polski. Z wielu miast w Polsce wynajmowane są busy do Berlina. Jest to bardzo (...)

Dowiedz się więcej: